Nevi
0
Evenementen

NNIC 2022

Let op: Aanmelden is mogelijk tot en met 5 oktober 17:00 uur. Hierna sluit de inschrijfmogelijkheid
Het Noord Nederlands Inkoop Congres met thema "Inkoop als driver van de noordelijke waterstofeconomie".
Waterstof is ‘hot’ als onderdeel van de energietransitie die we door aan het maken zijn. Welke technieken zijn er al, met welk toepassingsdoel? En wat is in ontwikkeling? En hoe koop je eigenlijk waterstoftoepassingen in?

Over dit evenement

DATUM
13-10-2022
Tijd
13:00 - 17:30
Plaats
ASSEN
Locatie
Resato International B.V.
Prijs
€125,00 excl. btw
Ledenprijs
€0,00 excl. btw

Op dit moment is het niet mogelijk om dit product of een deel van dit product te bestellen. Voor meer informatie, neem contact op via 088 - 33 00 700.

Over dit event:

Op het NNIC heb je de mogelijkheid jouw eigen event samen te stellen. We belichten in verschillende workshops diverse aspecten van waterstof, waardoor je precies die inhoud kunt ophalen waar jij naar op zoek bent!

Tijdens dit event komen de volgende onderwerpen aan bod:

  • Commerciële partners in de supply chain zichzelf presenteren;
  • Geïnteresseerde bedrijven uit de transport en logistiek sector zich oriënteren op de ontwikkelingen op het gebied van waterstof aangedreven voertuigen;
  • Studenten in verbinding gebracht worden met het bedrijfsleven;
  • Inkopers leren hoe je in deze innoverende markt het beste resultaat behaalt;
  • Nieuwe samenwerkingen tot stand komen om bij te dragen aan een CO2-neutraal Nederland.


Programma

12.00 uur

Ontvangst met koffie/thee/lunch 
13.00 uurOpening door Karin van IJsselmuide
13.10 uurSpreker 1. Frank Mietes, (Allesoverwaterstof)
13:30 uur      Spreker 2. René Schutte (HyNorth)   
14:10 uur    Verplaatsen naar de workshops
14:15 uur  Workshop ronde 1
15:00 uur    Koffiebreak + netwerken    
15:15 uur    Workshop ronde 2
16:00 uurSpreker 3: Nicole Vermeulen (Shell Hydrogen)
16:30 uur   Afsluiting
16:45 uur  Borrel + netwerken

Introducees van harte welkom

Je bent als lid van harte uitgenodigd eenmalig bijvoorbeeld één van je stakeholders, directe collega’s of leidinggevende die (NOG) geen lid is van Nevi (kosteloos) mee te nemen naar dit event, zodat zij nader kennis kunnen maken met jouw vakgebied en Nevi. Het verzoek is dat deze collega zich met een Nevi-account aanmeldt voor dit event en via evenementen@nevi.nl laat weten met wie hij/zij mee komt. De niet-ledenprijs is dan uiteraard niet van toepassing. Er is een maximum van 10 introducees. 

Over Nevi Noord

Community Noord-Nederland bestaat uit de provincies Friesland, Groningen en Drenthe. De community organiseert jaarlijks allerlei events waaronder één keer per 2 jaar het Noord Nederlands Inkoopcongres (NNIC).

De achterban van de community komt vooral uit de industrie, publieke sector en gezondheids- en welzijnszorg. Het bestuur onderhoudt nauwe banden met het HBO-inkooponderwijs in de provincie. 

Het product is toegevoegd
Naar je productoverzicht Verder oriënteren