Over deze training
- Aantal plekken
- 16
- Prijs
- € 1.607,00 excl. btw
- Ledenprijs
- € 1.367,00 excl. btw
Stel je voor: je bent net gestart in een nieuwe functie binnen jouw organisatie. Je krijgt ineens te maken met inkoop, maar de processen, vaktermen en verantwoordelijkheden lijken overweldigend.
Je wilt het graag goed doen, maar waar begin je? Hoe zorg je dat je de juiste keuzes maakt en direct waarde toevoegt?
Deze situatie is herkenbaar voor iedereen die nieuw is in het inkoopvak, of voor professionals die hun basiskennis willen versterken om met meer vertrouwen en inzicht inkoopactiviteiten uit te voeren.
Hier komt de Nevi-training ‘Basisaspecten van Inkoop’ in beeld. Van onzeker naar zelfverzekerd: Dankzij de praktische tweedaagse training krijg je snel grip op het gehele inkoopproces, zodat je met vertrouwen gesprekken voert en beslissingen neemt.
Laat onzekerheid achter je en maak een vliegende start in inkoop met de Nevi-training ‘Basisaspecten van Inkoop’. Ontdek hoe eenvoudig en leuk het kan zijn om professioneel in te kopen!
Dan is deze training geschikt voor jou.
Twee dagen.
Je krijgt een certificaat van deelname, studiemateriaal, lunch, hapjes en drankjes.
Deze training is ook online beschikbaar (4 dagdelen).
Ons team staat klaar om al jouw vragen te beantwoorden. Neem contact op via ons contactformulier.
Neem gerust contact op met ons Klant contact center, wij helpen je graag verder!