Nevi
Winkelwagen 0

Contractmanagementdag 2025

De contractmanager als Kameleon

Inschrijven

Over weerbaarheid, oplossingsgericht verbinden en kleurrijk aanpassingsvermogen.

Op donderdag 14 april 2026 ontmoeten we elkaar weer. Dit keer ontvangen wij je graag in de inspirerende omgeving van Burgers’ Zoo in Arnhem voor de jaarlijkse Nevi Contractmanagementdag. 

Dit jaar staat het thema “De Contractmanager als Kameleon” centraal, een metafoor voor het voortdurend moeten balanceren in een wereld vol uitdagingen en uiteenlopende belangen.

Relatiemanagement als overlevingskunst

Bij contractmanagement draait het al lang niet meer alleen om afspraken, prestaties en juridische kaders. De echte kracht ligt in relatiemanagement: het vermogen om vertrouwen op te bouwen, verschillen te overbruggen en duurzame samenwerkingen te creëren.

De contractmanager beweegt zich tussen stakeholders, belangen en culturen. Wie succesvol wil zijn, moet kunnen meebewegen zonder zichzelf te verliezen, flexibel zijn, maar ook duidelijke standpunten innemen en positie kiezen wanneer het erop aankomt.

Tijdens deze dag duiken we in vragen als:

  • Hoe blijf je wendbaar in een omgeving vol veranderingen?
  • Welke relatiemanagementvaardigheden maken écht het verschil?
  • Hoe bouw je partnerschappen die zowel zakelijk als menselijk sterk zijn?

 

CMD 2025

Wat kan je verwachten?

Een dag vol inspiratie, praktijk en ontmoeting

Verwacht een mix van inspirerende keynotes, praktijkverhalen en interactieve sessies waarin experts, ervaringsdeskundigen en vakgenoten hun inzichten delen. Van strategische samenwerking tot persoonlijk leiderschap, de dag biedt volop inspiratie om jouw rol als contractmanager verder kleur te geven.

En wat is een betere plek om te praten over verbinding en aanpassingsvermogen dan Burgers’ Zoo, waar samenwerking vertaald wordt in ecosystemen in de natuur..

 

Datum & Locatie

Datum: 14 april 2026
Locatie: Burgers' Zoo
Straat: Antoon van Hooffplein 1
Poscode en plaats: 6816 SH  Arnhem

Voor wie?

De Contractmanagementdag is bedoeld voor iedereen die betrokken is bij contractmanagement en relatie management: van beginnende tot ervaren  professionals.

Vragen over dit evenement? Mail naar evenementen@nevi.nl 

Bekijk het programma

08.00 - 09.30 Inloop en mogelijkheid bezoek park
09.30 - 09.45 Pleanaire opening 
09.45 - 10.00 Achter de schermen bij Burgers Zoo - Alex van Hoof
10.00 - 11.00 Keynote sprekers
11.00 - 11.30 Pauze, netwerken en wissel
11.30 - 12.15 Verdiepingssessie ronde 1
12.15 - 13.15 Lunch, netwerken en wissel
13.30 - 14.15 Verdiepingssessie ronde 2
14.15 - 14.30 Wissel
14.30 - 15.15 Verdiepingssessie ronde 3
15.15 - 15.45 Pauze, netwerken en wissel
15.45 - 17.00 Plenaire afsluiting
17.00 - 19.00 Borrel, netwerken en dinner buffet
.
.

 

Nevi Contractmanagementdag 2026

14 april 2026 | 08:00 - 19:00

Op donderdag 14 april 2026 ontmoeten we elkaar in de inspirerende omgeving van Burgers’ Zoo in Arnhem voor de jaarlijkse Nevi Contractmanagementdag.

 

 

Het product is toegevoegd
Naar je productoverzicht Verder winkelen