Over deze training
- Aantal plekken
- 16
- Prijs
- € 795,00 excl. btw
- Ledenprijs
- € 655,00 excl. btw
De training is vernieuwd met de volgende aspecten:
100% duurzaam inkopen: dat is het uitgangspunt in de publieke sector. Niet alleen milieucriteria maar ook social return, duurzaam GWW, sociale voorwaarden en maatschappelijk verantwoord marktgedrag zijn hierbij van wezenlijk belang. Uiteraard ontbreken belangrijke thema’s als het Manifest MVI en het MVI-actieplan niet.
Deze training is bestemd voor inkopers, bestuurders, projectleiders, managers en andere leidinggevenden, die kennis hebben van en ervaring met aanbesteden, werkzaam bij de overheid, het onderwijs, de zorg of andere aanbestedende diensten.
Deze training behandelt de volgende onderwerpen:
De aanpak die we daarbij hanteren is afgeleid van de internationale richtlijn 20400 MVI zodat MVI ook echt ingebed wordt in de organisatie. Zo bepalen we tijdens de training het MVI-beleid en doelstellingen, stellen een MVI-actieplan op en bekijken we wat de mogelijkheden zijn in en rond de Aanbestedingswet. Tot slot zorgen we ervoor dat leveranciers en producten blijven verduurzamen zodat het werkelijk in het DNA komt bij zowel de eigen organisatie als de leveranciers(keten). Tijdens deze training worden allerlei tips en tools aangereikt om aan de slag te gaan met professioneel maatschappelijk verantwoord inkopen binnen het politieke-, financiële- en aanbestedingsspeelveld.
Dit is een interactieve training, waarin plenaire uitleg veelvuldig wordt afgewisseld met het uitvoeren van een groot aantal opdrachten in groepjes, tweetallen of individueel. Je wordt uitgedaagd om meteen de gepresenteerde onderwerpen toe te passen en daarvan te leren.
Deze training vindt plaats in de virtual classroom en het programma wordt verdeeld over 2 dagdelen.
Deze training organiseren wij ook incompany. Benieuwd wat wij voor jouw organisatie kunnen betekenen? Bel voor meer informatie: (088) 330 07 00.
Manager Maatschappelijke Programma's
Naast de erkende opleidingen heeft Nevi ook een ruim aanbod van leergangen, masterclasses en trainingen.
Wil jij je inkoopkennis vergroten, maar heb je geen tijd voor een langdurige opleiding? Kies dan voor leergang. In onze leergangen komen de meest essentiële onderdelen uit onze opleidingen in hoog tempo aan bod.
In onze masterclasses staan relevante theorieën en hun toepasbaarheid in de inkooppraktijk centraal.
Wil jij in één of enkele dagen worden bijgespijkerd op specifieke thema’s, zoals aanbesteden, Best Value Procurement of kostenmanagement, dan is een training voor jou een goede keuze.
Neem gerust contact op met ons Klant contact center, wij helpen je graag verder!