Over deze training
- Aantal plekken
- 0
- Prijs
- € 0,00 excl. btw
- Ledenprijs
- € 0,00 excl. btw
We geven deze training alleen als incompany training. Al onze incompany programma's worden afgestemd op jouw specifieke zakelijke leerdoelen. Benieuwd wat we voor jouw organisatie kunnen betekenen? Bel voor meer informatie (088) 330 07 00.
Driving results through innovation leadership is een intensieve 2‐daagse training waarbij leiders leren om innovatie aan resultaat te koppelen. Deelnemers maken zich deze vaardigheid eigen aan de hand van ervaringsgerichte situaties, voorbeelden en probleemoplossing. Na afloop hebben ze geleerd hoe ze nieuwe ideeën overtuigend en effectief door kunnen voeren in hun organisatie en op de markt.
Managers uit het midden- en hogere kader die verantwoordelijk zijn voor het realiseren van innovaties én het realiseren van bedrijfsresultaten. Zij kunnen hun leiderschapsvaardigheden vergroten, in het bijzonder op het terrein van innovatie.
Momenteel zijn er geen data gepland of zijn de geplande sessies al vol. Heb je interesse, dan kun je contact opnemen met Nevi via 088 330 0700 of info@nevi.nl.
Inga is een manager uit het midden‐ tot hogere kader die vaak projectteams leidt. Haar innovatie-uitdaging kan een persoonlijke en/of organisatie-uitdaging zijn. Naast haar dagelijkse werkzaamheden is ze verantwoordelijk voor de inbreng en uitvoering van nieuwe ideeën. Inga is op zoek naar praktische vaardigheden en tools die haar helpen om innovaties effectief en overtuigend te realiseren. Ze is een drukke manager en het valt niet mee om zich vrij te maken voor een (externe) training. Ze moet de waarde gaan inzien van leren in een één-op-één omgeving, in plaats van door een e-training, boek of online tool. Haar ideale programma is een korter programma waarbij ze weinig weg is van kantoor, op basis van 'leren door te doen'.
Managers krijgen vaardigheden en tools aangereikt om innovaties door te voeren in hun organisatie om succesvollere oplossingen te ontwikkelen, terwijl ze daarnaast hun dagelijkse werk blijven doen.
Uitdagingen waarbij we deelnemers ondersteunen:
a) een training creatief denken
b) een training innovatief denken
c) een facilitatietraining
d) een training waarin je leert hoe je een team begeleidt bij het creëren van innovatieve ideeën
Voorbereiding + assessments:
De training wordt in het Engels gegeven.
Iedereen weet dat leiderschap een belangrijke rol speelt bij het aangaan van je grootste uitdagingen. Daarom is je partner voor leiderschapsontwikkeling net zo belangrijk.
Nevi heeft de juiste partner voor deze training gevonden in CCL, het Center of Creative Leadership, dat volgens de Financial Times tot de beste aanbieders van executive opleidingen behoort.
Naast de erkende opleidingen heeft Nevi ook een ruim aanbod van leergangen, masterclasses en trainingen.
Wil jij je inkoopkennis vergroten, maar heb je geen tijd voor een langdurige opleiding? Kies dan voor leergang. In onze leergangen komen de meest essentiële onderdelen uit onze opleidingen in hoog tempo aan bod.
In onze masterclasses staan relevante theorieën en hun toepasbaarheid in de inkooppraktijk centraal.
Wil jij in één of enkele dagen worden bijgespijkerd op specifieke thema’s, zoals aanbesteden, Best Value Procurement of kostenmanagement, dan is een training voor jou een goede keuze.
Neem gerust contact op met ons Klant contact center, wij helpen je graag verder!