Over deze training
- Aantal plekken
- 16
- SUBSIDIEREGELING
- STAP
- Prijs
- € 2.125,00 excl. btw
- Ledenprijs
- € 1.806,00 excl. btw
Boost je carrière, en zet je STAP-budget in bij Nevi.
De filosofie en de methodiek van Best Value Procurement (BVP) staan centraal in deze training. BVP draagt bij aan het realiseren van strategische doelen. De basis voor de training is het bekende boek ‘Prestatieinkoop’, dat je gratis ontvangt.
Deze training is geschikt voor iedereen die met de Best Value aanpak in aanraking komt of graag zou willen komen. Professionals als projectleiders, technische specialisten, inkopers, contractmanagers, tendermanagers en hoger management. We bespreken zowel het inkoopperspectief als het verkoopperspectief en gebruiken voorbeelden uit zowel de publieke als private sector.
Deze training behandelt de ins en outs van de Best Value aanpak. Waaronder de onderwerpen:
Lees meer over Best Value Procurement (BVP).
Dit is een tweedaagse training. Volg je deze training in de virtual classroom? Dan wordt het programma verdeeld over 4 dagdelen.
Neem gerust contact op met ons Klant contact center, wij helpen je graag verder!