Wil je de inkoopstrategie voor externe inhuur in jouw organisatie naar een hoger niveau tillen? In deze zesdaagse leergang leer je aan de hand van diverse inhuurmodellen hoe je een effectieve inhuurstrategie en een goed categorieplan voor externe inhuur opzet. Na afloop kun jij alle mogelijkheden van de inhuurmarkt benutten en maak je jouw bijdrage aan de organisatie beter zichtbaar.
De Nevi training leergang leert je inkoop en supply management in de praktijk, van tactisch tot strategisch niveau. Het is de standaard voor inkoopprofessionals.
Incompany
Wil je jouw inkoopstrategie omzetten in concrete acties? In deze 7-daagse leergang leer je over trends, ontwikkelingen én hoe je zelf een inkoopactieplan opstelt. Klaar voor strategische inkoop!
In deze zevendaagse leergang leer je hoe je een complex inkoopproces zorgvuldig opzet en uitvoert.
Incompany
Senior inkoper/manager gezocht voor strategische vernieuwing? Het Nevi PEP toont hoe inkoop transformeert van kostenfunctie naar kernmotor voor waarde, duurzaamheid en innovatie.