Meervoudig- en Enkelvoudig onderhands aanbesteden
In deze 1-daagse training leer je conform de Aanbestedingswet Meervoudig- en Enkelvoudig Onderhands Aanbesteden. Een uitdaging!
Na deze training heb je
Wat is het verschil tussen meervoudig en enkelvoudig onderhands aanbesteden?
Bij enkelvoudig onderhands aanbesteden gun je de opdracht aan één partij die op basis van objectieve criteria is geselecteerd. Bij meervoudig onderhands aanbesteden nodig je als aanbestedende dienst een aantal gegadigden uit om een offerte in te dienen op basis van een beschrijvend document of bestek. Relatief kleine opdrachten waarvoor aanbestedingsprocedures plaatsvinden, dienen echter ook te voldoen aan de Aanbestedingswet.
Waarom een training Meervoudig en Enkelvoudig Onderhands Aanbesteden?
Meervoudig en enkelvoudig onderhands aanbesteden conform de Aanbestedingswet is een forse uitdaging. Proportionaliteit, clusteren, percelen, EMVI, motivering, klachtenloket en TenderNed hebben gevolgen voor de werkwijzen en processen van professionals die aanbesteden. De training Meervoudig en Enkelvoudig Onderhands Aanbesteden geeft je praktische handvatten om te komen tot de beste keuze van een leverancier, zonder verstrikt te raken in juridische problematiek.
Voor wie is de training Meervoudig en Enkelvoudig Onderhands Aanbesteden geschikt?
Deze training is voor iedereen die te maken heeft met meervoudig en enkelvoudig onderhands aanbesteden.
Welke onderwerpen komen er aan bod?
De volgende onderwerpen komen aan bod:
- Proportionaliteit
- EMVI
- Klachtenloket
- TenderNed
Praktische informatie
Prijsoverzicht
Download het prijsoverzicht van alle NEVI trainingen cursusjaar 2018.
Werkvormen
Tijdens deze training wisselen theorie, praktijk, discussie en cases elkaar af. Zo krijg je in een gevarieerde setting tal van structuren, handvatten en praktische tips aangereikt. Voorafgaand aan de training ontvang je ter voorbereiding vraagstukken, cases en/of artikelen.
Tijdsduur
1 dag.